Egy felmérés szerint azok a nők, akik túl sokat mutatnak meg magukból munkahelyükön, nehezebben jutnak előre a ranglétrán és gyakran az elbocsájtással is szembe kell nézniük.
A pletykákkal ellentétben, miszerint egyszerű dolga van a nőknek, mert elég felvenniük egy mélyen dekoltált blúzt és máris előnnyel indulnak férfi kollégáikkal szemben, a kutatás rávilágított, hogy a legtöbb vezető beosztásban lévő munkaadó ezt a legnagyobb hibának véli, amit csak elkövethet egy alkalmazott.
A ledér öltözködés következményei akár katasztrofálisak is lehetnek. A felmérésben válaszadó menedzserek közül például öten ismerték el azt, hogy már bocsájtottak el azért valakit, mert az kihívó öltözködése miatt rossz hatással volt a vállalat megítélésére.

A felmérésből többek között az is kiderült, hogy az állásinterjúk alkalmával a főnökök a jelentkezők nyolcvan százalékát azért utasítják vissza, mert azok ápolatlanul, slamposan jelentek meg az elbeszélgetésen.
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 30 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,62 százalékos THM-el, havi 221 733 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni az K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a Magnet Bank ahol 6,71%, az UniCredit Banknál 6,78%, az Ersténél 6,82, míg a CIB Banknál 6,89%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.








