Az OECD-országokban a GDP-arányos államadósság átlaga meghaladja a 110 százalékot.
Alig változott csütörtök reggelre a forint árfolyama a főbb devizákkal szemben az előző esti jegyzéséhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben.
Az eurót reggel hét órakor 403,19 forinton jegyezték az előző esti 402,99 forint után, a dollár jegyzése 373,51 forintra csökkent 373,88-ról, a svájci franké pedig 431,35-re 431,43 forintról. Csütörtök reggeli jegyzésén a forint 0,8 százalékkal gyengült a hétfői kezdéshez képest az euróval, 1,3 százalékkal gyengült a dollárral és 1,4 százalékkal gyengült a svájci frankkal szemben.
Az októberi kezdésnél 1,5 százalékkal áll gyengébben a forint az euróval szemben, valamint 4,7 százalékkal és 2,2 százalékkal gyengébben a dollár és a svájci frank ellenében. Az év eleje óta a forint az euró, a dollár és a svájci frank ellenében sorrendben 5,2 százalékkal, valamint 7,5 és 4,5 százalékkal gyengült.
-
Új városnegyed születik Angyalföldön: a befektetők már rá is ugrottak
Rózsahegyi Zsanettet, a Láng Negyed projektvezetőjét a barnamezős beruházásról kérdeztük.
-
Videó: ez történik a Rossmann 20 milliárdos központjában, mielőtt feltöltik a polcokat
Így dolgoznak a félautomata rendszerek a háttérben.
-
A fiatalok döntöttek: ezt várják el egy bankszámlától (x)
A Gránit Bank friss elemzése szerint a Z generáció számára a feltétel nélküli díjmentesség, a virtuális bankkártya és a piaci középárfolyamon történő devizaváltás jelentik a legnagyobb vonzerőt bankszámla-választáskor.
-
Több, mint 70 kuponnal érkezik a SPAR új kuponakciója (x)
Akár a nyaralásra készülsz, akár a nyári szünetet szeretnéd egyszerűbben és kedvezőbben megoldani, most érdemes figyelni a SPAR új kuponakciójára.







