Magyarország is csatlakozott ahhoz az európai kezdeményezéshez, amely az energiatárolási kapacitások gyors bővítését célozza az Európai Unióban.
365 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 3 idős, krónikus beteg - olvasható a kormányzati tájékoztatási honlapon közzétett közleményben.
365 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 6622 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 3 idős beteg, az elhunytak száma így 619 főre emelkedett, 3903-an pedig már meggyógyultak.

Az aktív fertőzöttek száma 2100 fő. Az aktív fertőzöttek 45%-a, az elhunytak 60%-a, a gyógyultak 42%-a budapesti. 98 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 7-en vannak lélegeztetőgépen.
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
06:02
NAPTÁR
Tovább
2026. június 28. vasárnap
Levente, Irén
26. hét
Ajánlatunk
-
1 hét múlva kezd a VéNégy Fesztivál Nagymaroson (x)
Bagossy & Nouvelle Vague Nagymaroson, akciós jegyek vasárnapig!
Egészség legolvasottabb
KONFERENCIA
Tovább
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 28. 06:02

Pénzcentrum | 2026. június 27. 19:31

Agrárszektor | 2026. június 28. 06:01




