Vajon elvitte valaki a 625 millió forintos főnyereményt a hatoslottó csütörtöki sorsolásán?
Kihúzták a Hatoslottó 2. heti nyerőszámait. Mivel ezen a játékhéten senki sem találta el mind a hat kisorsolt nyerőszámot, így a következő játékhéten 285 millió forint keresi majd gazdáját.
A Hatoslottó nyerőszámai emelkedő számsorrendben a következők:
2; 6; 11; 31; 39; 44
Nyeremények:
Ezen a héten nem volt telitalálat.
Az 5 találatos szelvényekre egyenként 188 725;
a 4 találatosokra egyenként 5 450;
míg a 3 találatosokra egyenként 1 235 forintot fizetnek.
Jokerszám: 649979
Ezen a játékhéten egyetlen szerencsés játékos megütötte a több mint 47 millió forintos főnyereményt a Jokeren. A következő sorsoláson 12 millió forintért izgulhatnak a Joker-játékosok.
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 30 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,62 százalékos THM-el, havi 221 733 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni az K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a Magnet Bank ahol 6,71%, az UniCredit Banknál 6,78%, az Ersténél 6,82, míg a CIB Banknál 6,89%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)
KATTINTS! Friss hírek, nyerőszám kereső HATOSLOTTÓ aloldalunkon
Ezek a márkák uralják a divatipart 2026-ban: te kibírod fizetni, hány ilyen ruha lóg a gardróbódban?
Miért ragaszkodunk bizonyos márkákhoz? A minőség, a stílus, a megszokás vagy egyszerűen az érzelmi kötődés miatt? Mutatjuk!
Óriási bírságot kaphatnak a népszerű boltláncok: keményen lecsapna a kormány az online értékesítésre
A brit kormány az online alkoholértékesítés szigorítását mérlegeli, miután komoly aggályok merültek fel a legnagyobb szupermarketláncok internetes értékesítési gyakorlata miatt.
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







