Kalandos körülmények között jutott el a Feröer-szigetekre a lengyel bajnok Lech Poznań az Európa-liga-mérkőzésére.
Már csak a Mátraszentistváni Síparkban lehet síelni Magyarországon - derül ki a Sípark médiareferensének tájékoztatásából.
Ugyan az elmúlt napok meleg időjárása megfelezte a hómennyiséget, de így is 40-110 centiméter vastagságú hótakaró várja a látogatókat a pályákon - közölte Erbeszkorn Tamás. Mindez annak köszönhető, hogy a kedvező téli időjárási körülmények között 16 hóágyú gyártotta folyamatosan a havat a Síparkban, így még mindig van tartalék - tette hozzá.
Jelenleg is nyitva tart összesen három kilométernyi sípálya és az összes felvonó üzemel; működik a hócsúszdapálya, ahol méteres hófalak között lehet siklani. Az időjárási előrejelzések szerint markáns hidegfront közeledik Magyarország felé, így a Mátrában újra mínusz 10 fokra esik a hőmérséklet, ami lehetőséget ad a hóágyúk beindítására, így a hókészlet felfrissítésére. Az utószezon miatt olcsóbb bérletárakkal várják a látogatókat a mátraszentistváni létesítményben.
-
Vásárlás közben is tehetsz egy jó ügyért – ma kezdődik az Adni Öröm! tanszergyűjtő akció (x)
Az iskolakezdés sokunk számára az új füzetek illatát és a frissen megtöltött tolltartót idézi fel. Vannak azonban családok, ahol ez az időszak inkább a számolgatásról és a lemondásokról szól.







