29 °C Budapest

Figyelmeztetést adott ki a NÉBIH: szennyezett termékeket találtak

2018. május 12. 18:10

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) ügyfélszolgálatára érkezett bejelentés szerint több üzletlánc csomagolt termékei esetében, feltehetően gazdasági kár okozása céljából szennyezés történhetett.

A NÉBIH közleményében felhívja a vásárlók figyelmét, hogy a tejtermékek esetében fokozottan figyeljenek a csomagolás sértetlenségére, és csak ennek ellenőrzése után vásárolják meg, illetve fogyasszák el az adott élelmiszert. A bejelentés kivizsgálása folyamatban van.

Megkerestük a NÉBIH-et, akik szombat este azt közölték a Pénzcentrummal, hogy

bármelyik élelmiszerlánc érintett lehet.

A hivatal folyamatos egyeztetést folytat a rendőrséggel és a láncokkal is.

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 23. kedd
Zoltán
26. hét
Június 23.
Szentivánéj
Június 23.
Olimpiai világnap
EZT OLVASTAD MÁR?