A június 4-től induló Lidl-akciós kínálat a „Sport & Szabadidő” kategóriában a kerti medencékre, strandfelszerelésekre és a vízkezeléshez szükséges karbantartó termékekre épül.
Diszkont automata üzemanyagtöltő állomások nyílnak Magyarországon. Az új benzinkutakon MSZ EN 590 és MSZ EN 228 normának megfelelő üzemanyagot tankolhatnak majd a vásárlók.
Diszkont automata üzemanyagtöltő állomásokat nyit több magyarországi áruházának parkolójában az Aldi, ahol a vásárlók MSZ EN 590 és MSZ EN 228 normának megfelelő üzemanyagot tankolhatnak.
A tervek szerint az üzemanyagtöltő állomások az év utolsó negyedévében épülnek meg. A kutakat az OMV-vel partnerségben nyitja az áruházlánc.
Az automata benzinkutak az áruházak parkolóiban nyílnak meg. A kutaknál legfeljebb 3,5 tonna megengedett össztömegű gépjárműveket lehet majd feltankolni, illetve kizárólag üzemanyagot lehet vásárolni - tehát például autóápolási termékeket nem. Egyaránt lehet majd fizetni bank- és hitelkártyával, illetve készpénzzel is.
A benzinkutak 0-24 órában elérhetőek lesznek. A kínálatban kétféle üzemanyag szerepel, MSZ EN 590 szabvány szerinti gázolaj és MSZ EN 228 szabvány szerinti 95-ös oktánszámú benzin. Az első három benzinkút a szigetszentmiklósi, a budaörsi és a soproni üzletek parkolójában nyílik majd meg.
Súlyos dolgokra derült fény a kínai webshopnál: veszélyes termékek miatt gigabüntetést kapott a Temu
200 millió eurós bírságot szabtak ki a Temura, mert veszélyes babajátékokat és hibás töltőket találtak a kínai e-kereskedelmi óriás felületén.
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.








