A Pénzcentrum 2026. június 21.-i hírösszefoglalója, deviza árfolyamai, a ötöslottó nyerőszámai, heti akciók és várható időjárás egy helyen!
Elsőfokú riasztás van érvényben az ország egész területén tartós, sűrű köd miatt. A látótávolság pár száz méter. Az ország nagy részében a köd még szerdán és csütörtökön sem oszlik el.
Reggelre többfelé képződött köd, főleg az észak-dunántúli, alföldi és északkeleti tájakon. Észak-Magyarországon zúzmarás köd, ónos szitálás is előfordulhat. Napközben lassan zsugorodik a köddel borított tájak nagysága és jobb eséllyel Észak-Dunántúlon lehet legtovább korlátozott látási viszonyokra számítani. Késő estétől kiemelten az ország keleti felén ismét növekszik a ködhajlam - írja a met.hu.
A hét végéig egy nagykiterjedésű anticiklon alakítja időjárásunkat. Ennek hatására éjszaka sokfelé képződik köd, illetve rétegfelhőzet, ami napközben fokozatosan oszladozik, zsugorodik, de néhol tartósabban megmarad. A napsütötte vidékeken tavasziasan enyhe idő várható délután 15, 17 fokos hőmérséklettel, de a tartósabban felhős részeken 10 fok alatt marad a csúcshőmérséklet.
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







