Kihúzták a Skandináv lottó 2023/5. heti nyerőszámait. Ezen a héten nem volt telitalálatos szelvény.

Kihúzták az Ötöslottó 48. heti nyerőszámait, a sorsolást ezúttal is élőben közvetítette a Pénzcentrum. Ezen a játékhéten nem volt telitalálatos szelvény. Így a jövő héten (49. hét) 1 125 millió forint várja a hazai szerencsevadászokat.
A Pénzcentrum ezúttal is élőben közvetítette az ötös lottó sorsolását. Az Ötöslottó, Joker nyerőszámaiért, a nyereményekért görgess lejjebb.
Az Ötöslottó nyerőszámai emelkedő számsorrendben a következők:
8; 27; 60; 71; 75;
KATT: Nagy a kuszaság a fejekben a nyugdíjazás kapcsán: ezt nem tudja rengeteg magyar, sok pénzük bánja
További nyeremények:
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 15 millió forintot, 20 éves futamidőre, már 8,54 százalékos THM-el, és havi 129 100 forintos törlesztővel fel lehet venni az UniCredit Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a CIB Banknál 9,12% a THM; a Raiffeisen Banknál 9,37%; az MKB Banknál 9,4%, a Takarékbanknál pedig 9,53%; míg az UniCredit Banknál 9,7%-os THM-mel kalkulálhatunk. Érdemes még megnézni az OTP Bank, a Takarékbank, és természetesen a többi magyar hitelintézet konstrukcióját is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)
- 4 találatos: 1 743 935 forint
- 3 találatos: 24 885 forint
- 2 találatos: 2590 forint
Jokerszám: 202162
A 2022/48. játékhéten volt egy szerencsés győztes, aki 121 823 805 forintot nyert a Jokeren. Éppen ezért a jövő héten a várható főnyeremény 35 millió forint lesz.
Hivatalosan is elindította befektetési kampányát a Brancs közösségi piactér, amely rekordérdeklődéssel zárta az előregisztrációs kampányát.
Év végén két újabb izgalmas kampány ért el kiemelkedő sikereket a Brancs piacterén.
Most viszont bemutatunk 3 olyan projektet, amikről valószínűleg sokat fogunk még hallani 2023-ban!
A könyv szerzőjét, Zubreczki Dávidot kérdeztük a balatoni fejlesztésekről, a városnézésről, építészetről és hogy mitől lenne élhetőbb Budapest. Interjú.
-
Alapanyagtól a vásárlóig: így áll a fenntarthatósághoz a piacvezető kiskerlánc
A Lidl Magyarország a környezettudatosság mellett érvel.
- CIA-igazgató: Kína 2027-re képes lesz lerohanni Tajvant
- Vad számok: tavaly 3,2 milliárdos kárt okoztak Magyarországon
- Baj van az eredetiségvizsgálattal, összeomolhat a használautó-piac
- Szakértő: az ellenzék épp arról nem tud mit mondani, ami miatt a Fidesz a legerősebb
- Kiderült, miért ugrabugrál a benzinár - akár 1000 forint is lehet?
- Csaknem minden tizedik magyarnál célba érnek a kiberbűnözők
Digital Transformation 2023
Sustainable Tech 2023
Biztosítás 2023


