Egyre gyakrabban süllyed nulla alá a villamos energia ára a magyar villamosenergia-tőzsdén.
Végre összekapta magát a forint: erősödött egy kicsit estére, de messze még az igazi fellendülés
Erősödött a forint hétfőn az euróval és a svájci frankkal szemben a kora reggeli jegyzéséhez képest a bankközi piacon, a dollár ellenében viszont alig változott a jegyzése.
Az euró jegyzése este hat órára 400,90 forintra csökkent a reggeli 401,68 forintról, a dollár jegyzése 367,55 forintra mérséklődött 367,67-ről, a svájci franké pedig 425,73 forintra csökkent 428,44 forintról.
A forint a hétfői kezdéskor gyengébben állt a múlt hétfői kezdéshez képest: 0,5 százalékkal a dollárral és a svájci frankkal szemben és 0,1 százalékkal az euró ellenében.
Az októberi kezdésnél a forint hétfő esti jegyzésén egy százalékkal áll gyengébben az euróval és a svájci frankkal szemben és három százalékkal gyengébben a dollár ellenében. Az év eleje óta a forint 4,6 százalékkal gyengült az euróval, 5,8 százalékkal gyengült a dollárral és 3,2 százalékkal gyengült a svájci frankkal szemben.
-
Európa legnagyobb outdoor és katonai áruháza érkezik Magyarországra (x)
A MILITARY online áruház tovább erősíti európai jelenlétét, és elindította a MILITARY.EU/HU weboldal új, magyar vásárlók számára létrehozott online boltját.
-
Megfizethető, minőségi és friss: ez az ALDI (x)
Az ALDI-ban fontos a vevők elégedettsége, ezért a pénztárcabarát ár, a frissesség és a színvonal garantált!
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








