A pénzügyőrök a sofőrt a vezetéstől eltiltás megsértése és a kétes eredetű okmány miatt további eljárás lefolytatására átadták a rendőrség munkatársainak.
7 ezer vállalkozónál jelentkezett az elmúlt hetekben az adóhivatal: az adóhatóság az elmaradt kamarai hozzájárulás összegét vonta el az érintett piaci résztvevőktől - írta hétfői számában a Magyar Nemzet.
A lap úgy tudja, még több tízezer gazdasági szereplő számolhat az ötezer forintos költséggel járó adóhivatali eljárással.
A Parragh László vezette testület azt kérte az adóhatóságtól, hajtsa be az elmaradt kamarai hozzájárulások összegét. Dunai Péter, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara főtitkára azt mondta a lapnak: eddig nagyjából 7300 vállalkozó esete került a helyi kamaráktól a NAV-hoz, bizonyos érintettektől a 2012-es és a 2013-as összeget is beszedte a hatóság.
Nem minden kamara intézkedett eddig a behajtásról, de a folyamat idővel mindenütt megindul.
-
A Lidl nem viccel: a törvényi előírásoknál háromszor szigorúbb követelményeknek kell megfelelniük a friss zöldségeknek és gyümölcsöknek
A gyümölcsön található szermaradványok szintje nem haladhatja meg a hivatalos határérték egyharmadát.
-
Térítésmentes segítség a generációváltásban (x)
-minden magyar KKV számára elérhető a Gazdaságfejlesztési Ügynökség szolgáltatása-
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







