3 °C Budapest

Bejelentették: újabb CBA-t adnak el, az Auchan a vevő

2018. január 22. 17:32

Az Auchan veszi át egy kőbányai CBA üzemeltetését - írja a 24.hu. Dienes Zoltán, a központi CBA-cég, a CBA Kereskedelmi Kft. egyik nagytulajdonosa, egyben a felügyelőbizottság elnöke több éves időtartamra bérbe adja a budapesti, X. kerületi, az Újhegy Bevásárlóközpontban levő üzletét az Auchannak.

Dienes Zoltán, a központi CBA-cég, a CBA Kereskedelmi Kft. egyik nagytulajdonosa, egyben a felügyelőbizottság elnöke több éves időtartamra bérbe adja a budapesti, X. kerületi, az Újhegy Bevásárlóközpontban levő üzletét az Auchannak - írja a 24.hu, hozzátéve, hogy erről a Gazdasági Versenyhivatal összefonódások bejelentését közzé tevő oldalán közlemény is van.

Arról decemberben a Pénzcentrum is beszámolt, hogy a közeljövőben Lidl-be járhatnak azok, akik a Blaha Lujza téren szoktak bevásárolni a CBA-ban, ugyanis Baldauf László megegyezett a német kiskereskedelmi lánccal az üzletről. A Portfóliónak akkor sem baldauf, sem a Lidl nem válaszolt a megkeresésre, de a portál egyik forrása úgy fogalmazott, Baldauf megválna például a budapesti Arany János utcai, tárnoki, ürömi, erdőkertesi, szadai érdekeltségétől is.

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. április 12. vasárnap
Gyula
15. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
AI in Energy 2026
Átlátható adat és energia
AgroFood 2026
Élelmiszeripari konferencia május 19-én
Portfolio Investment Day 2026
Éve Signature előfizetéssel INGYENES részvétel!
Hitelezés 2026
Lakossági hitelek: fenntartható növekedés vagy túlhevülés?
Women's Money & Mindset Day 2026
Hogyan gondolkodnak a nők pénzről, kockázatról és jövőről?
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. április 11. 19:13