Újra emel a BKV!

Pénzcentrum
2006. november 3. 09:15

Demszky Gábor, az MTV Nap-kelte című műsorában egyértelműen kijelentette, hogy a különböző energiahordózók áremelkedése miatt az év elején mindenképpen szükséges lesz, hogy emelkedjenek a BKV tarifái.

Amennyiben ez nem történne meg, a főpolgármester szerint nem lenne biztosítható a közlekedési társaság működőképessége.

Szabó Imre, a fővárosi SZDSZ frakció vezetője a tavalyi 15 és az idei 10%-oshoz képest nem jósol radikálisabb emelést.

NAPTÁR
Tovább
2026. június 28. vasárnap
Levente, Irén
26. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2026. június 27. 19:31