A London Economics tanácsadó cég által az Európai Bizottság megrendelésére készített jelentés szerint meg kellene szüntetni a könyvvizsgáló cégeket a legtöbb uniós tagállamban sújtó korlátlan felelősséget, mivel ez könnyen oda vezethet, hogy az Enron botrány miatt megszűnt Arthur Andersen után a fennmaradó 4 nagy valamelyike is hasonló sorsra juthat - írja a Financial Times.
A Big Four egyik tagjának bukása súlyos pénzügyi válságot idézhetne elő, mivel a bankok, biztosítók és a nagyvállalatok jelentős mértékben ezekre a cégekre támaszkodnak.
A kisebb könyvvizsgálók sem jelenthetnek kiutat egy nagy elbukása esetén, ezért indokolt lenne a kártérítési felelősség felső határának megszabása a verseny intenzitásának fokozása érdekében.
Tényleg a kivonuláson gondolkodik a Tesco? Átvilágítják a magyar üzletágat: minden egy irányba mutat
A vállalat jelenleg összesen 561 üzletet működtet a három érintett országban.
Nagyon vigyázz, milyen megfázás elleni forró italt veszel Magyarországon: durva dolgokra derült fény
Tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat gyanúja miatt indított versenyfelügyeleti eljárást a Gazdasági Versenyhivatal a Simply You Hungary Kft. ellen.
Házi „bake rolls” fillérekből: így készül, egyszerűbb és ár-érték bajnok - bake rolls házilag recept
Az eredmény nemcsak ízletes, hanem jóval kedvezőbb árú is, mint a bolti változat.
-
Mutatjuk, mi a grillszezon sztárja 2026 nyarán: keresik az izgalmas ízeket a magyarok
A tarja mellé zöldség és vegán burger is kerül: átalakulóban a grillszezon.







