Budapestre telepíti új matematikai kutatóintézetét a brit Morgan Stanley. Az intézet 25 kutatót foglalkoztat majd várhatóan áprilistól, és a februárban kiválasztott munkatársakat először tréningre küldik Londonba vagy New York-ba.
Azért esett hazánkra a választás, mert Magyarországon köztudottan hagyományai vannak a matematikának – írja a Napi Gazdaság.
Ezek a márkák uralják a divatipart 2026-ban: te kibírod fizetni, hány ilyen ruha lóg a gardróbódban?
Miért ragaszkodunk bizonyos márkákhoz? A minőség, a stílus, a megszokás vagy egyszerűen az érzelmi kötődés miatt? Mutatjuk!
Óriási bírságot kaphatnak a népszerű boltláncok: keményen lecsapna a kormány az online értékesítésre
A brit kormány az online alkoholértékesítés szigorítását mérlegeli, miután komoly aggályok merültek fel a legnagyobb szupermarketláncok internetes értékesítési gyakorlata miatt.
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







