Pénzcentrum • 2026. május 10. 17:03
"Az a hülye aki oda megy zabálni" - fogalmazott egyik olvasónk azzal kapcsolatban, mennyibe kerül idén egy hekk a balatoni halsütőkben.
Hétről-hétre rengeteg fontos, elgondolkodtató, építő jellegű kommentár érkezik a Pénzcentrumhoz, ugyanakkor akadnak kevésbé elegáns hozzászólások is szép számmal. Ezen a héten az egyik kedvencünk az a reakció volt, amit olvasónk az Aszófői Halsütő 2026-os árlapja kapcsán fogalmazott meg. Alább a nyers kinyilatkoztatás!
Az a hülye aki oda megy zabálni ha meg drágálja akkor be vegye meg ennyi, tegnap sütöttem hekket 1400/ kg Ft volt a pennyben a szalma krumpli 700- Ft 2- napig esszem. Üdv
- fogalmazott olvasónk. Köszönjük!
Címkék: