21 °C Budapest

Hunvald: magánokirat-hamisítással is gyanúsítják a polgármestert

2009. október 2. 09:32

A különösen nagy kárt okozó, üzletszerűen, társ-tettesként, bűnszervezet tagjaként elkövetett csalás bűntettével, hivatali visszaéléssel és hivatali vesztegetéssel már korábban meggyanúsított Hunvald Györgyöt tegnap magánokirat-hamisítással is meggyanúsította a Központi Nyomozó Főügyészség - írja a Magyar Hírlap.

A VII. kerületi polgármester február 4-től vidéken bujkált az ügyészség elől, csak február 10-én tartóztatták le, amikor önként jelentkezett a hatóságoknál. Hunvald ez idő alatt feljárt a fővárosba, a polgármesteri hivatalba is benézett, de a lakására már nem ment.

Havi 742 ezret kap Hunvald a börtönben

A polgármester sofőrjének korábbi vallomása is megerősítette, hogy Hunvald és tanácsadója vidékre utaztak és onnan próbálták intézni az ügyeket. A polgármester a vidéki bujkálása során álnéven jelentkezett be egy szállodába, a szobafoglaláshoz szükséges bejelentkező lapon más személy adatait adta meg, ami egyrendbeli magánokirat-hamisítás vétségének felel meg.

Nézd meg Hunvald luxusvilláját! Itt pihent a polgármester

HR BLOGGER
legacykft  |  2026.05.22 19:14
Az elmúlt években nagyon sok vezetőt támogattunk abban, hogy a vezetői szerepükben minél inkább kite...
hrdoktor  |  2026.05.18 14:39
Hogyan függ össze a munkáltató cég eredményessége a munkavállalóinak egészségi állapotával, testi-le...
laskainelli  |  2026.05.07 15:40
Van az a pont egy párkapcsolatban, amikor már nem a nagy veszekedések uralják az időt, hanem a csend...
coachco  |  2026.05.05 20:26
Izgalmas téma az 1989-es rendszerváltás. Azért is, mert sokan a mostanit is annak reméljük. [...] B...
kovacstunde  |  2025.11.15 08:00
Pár nappal ezelőtt Gabi barátnőmmel beszélgettünk, éppen ennek a cikknek a gondolataival voltam elfo...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. május 23. szombat
Dezső
21. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
AI in Energy 2026
Átlátható adat és energia
AgroFood 2026
Élelmiszeripari konferencia május 19-én
Portfolio Investment Day 2026
Éve Signature előfizetéssel INGYENES részvétel!
Hitelezés 2026
Lakossági hitelek: fenntartható növekedés vagy túlhevülés?
Women's Money & Mindset Day 2026
Hogyan gondolkodnak a nők pénzről, kockázatról és jövőről?
EZT OLVASTAD MÁR?