A csütörtöki kereskedés enyhe pozitív korrekcióval indulhat a Budapesti Értéktőzsdén.
Folyamatosan kúszik fel az új megbetegedések száma Európában és Amerikában, egymás után hozzák az országok kormányai a biztonsági intézkedéseket. Az emberek nem mernek kimozdulni, ami hatékonyan fékezi a járvány terjedését, de cserébe satuféket nyom a gazdaság, sok cég működése leáll, visszaesik a fogyasztás. Az, hogy egy vírus fekteti kétvállra a gazdaságot új jelenség modern kori történelmünkben, mindenki csak találgat a lehetséges kimenetelt illetően.Pénzre van szükséged? Jobb, ha tudod: személyi kölcsönt már online is felvehetsz. Nézz szét kalkulátorunkban! (x)
A bizonytalanság, és a félelem egyvelege a pánik, ami a felvásárolt lisztkészletek mellett a tőzsdére is rányomta bélyegét. Szemben az élelmiszerüzletekkel, a tőzsdén a jelszó nem a vétel, hanem az eladás volt. Adtak a befektetők mindent, amijük csak volt. 3 hét alatt majd 30 százalékot zuhantak az árfolyamok, ami felveti a kérdést, hogy érdemes lehet-e vásárolni a hosszú távú talpra állas reményében? A kérdésre a válasz, a videóban.
A videóban szereplő tőzsdei termékek megvásárolhatóak Portfolio Trader szolgáltatás keretében (X)
-
Mutatjuk, mi a grillszezon sztárja 2026 nyarán: keresik az izgalmas ízeket a magyarok
A tarja mellé zöldség és vegán burger is kerül: átalakulóban a grillszezon.
-
A fiatalok döntöttek: ezt várják el egy bankszámlától (x)
A Gránit Bank friss elemzése szerint a Z generáció számára a feltétel nélküli díjmentesség, a virtuális bankkártya és a piaci középárfolyamon történő devizaváltás jelentik a legnagyobb vonzerőt bankszámla-választáskor.







