2 °C Budapest
Forint bankjegyek - Magyar valuta

Álmosan kezdi a csütörtököt a forint: alig változott az esti záráshoz képest

MTI
2025. március 27. 08:15

Alig változott a forint árfolyama csütörtök reggelre az előző esti jegyzéséhez képest a főbb devizákkal szemben a nemzetközi devizakereskedelemben.

Az euró jegyzése 400,39 forinton állt reggel hét órakor az előző esti 400,48 forinttal szemben, a dollár jegyzése 371,67 forintra ment fel 371,27-ről, a svájci franké pedig 420,94-re 420,27 forintról.

Csütörtök reggeli jegyzésén a forint 0,8 százalékkal áll gyengébben a heti kezdésnél az euróval, és egyaránt 1,2 százalékkal gyengébben a dollárral és a svájci frankkal szemben.

A márciusi kezdésnél erősebben áll a forint: 0,8 százalékkal az euróval, 4,4 százalékkal a dollárral és 2,2 százalékkal a svájci frankkal szemben.

Címlapkép: Getty Images

Jelentem Mégsem
0 HOZZÁSZÓLÁS
Csak bejelentkezett felhasználó szólhat hozzá. Belépés itt!
A kommentkezelési szabályzatot itt találod.
Még nincsenek hozzászólások. Legyél te az első!
NEKED AJÁNLJUK
PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2026. február 2. 14:53
Nem dolgozik tovább az RTL szerkesztőségeiben Rédli Balázs, az RTL Híradó és a Házon kívül című közé...
iO Charts  |  2026. február 2. 13:48
Több mint egy évszázada a közlekedési ipar a fosszilis tüzelőanyagokra épül. Az autók, a buszok, de...
Kasza Elliott-tal  |  2026. január 31. 16:44
Két cég osztalékemelésére is számítottam az év elején, mindkettő bejelentette a már a következő negy...
Holdblog  |  2026. január 31. 10:20
A HOLD Minutes e heti részében Szőcs Gábor senior portfóliókezelő mutatja be az energiapiacok alakul...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. február 2. hétfő
Karolina, Aida
6. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. február 2. 14:28