Drasztikusan emelkedik a sör adója Oroszországban a következő 3 évben, a lépésre a költségvetési bevételek növelése érdekében kerül sor.
Megháromszorozza Oroszország a sör után fizetendő adót 2010-ben, hogy növelje a költségvetési bevételeit. A jelenlegi literenkénti 3 rubeles adóterhelés jövőre 9 rubelre (több mint 55 forintra) emelkedik.
A kormány által a napokban elfogadott, és az orosz parlamentnek jóváhagyásra elküldött költségvetési tervezet a 9 rubeles értéket tartalmazza 2010-re. Az azt követő években további emelésekre kell számítani. Értesülések szerint az adó 2011-ben 10 rubelre, 2012-ben pedig 12 rubelre fog emelkedni - írja a Bloomberg.
Elképesztő különbségek: egyes országokban napokat, máshol heteket kell dolgozni ugyanazért a pénzért
A világon hatalmas különbségek vannak a keresetekben: van, ahol gyorsan összejön 1000 dollár, máshol hetekbe telhet.
-
Új városnegyed születik Angyalföldön: a befektetők már rá is ugrottak
Rózsahegyi Zsanettet, a Láng Negyed projektvezetőjét a barnamezős beruházásról kérdeztük.
-
Videó: ez történik a Rossmann 20 milliárdos központjában, mielőtt feltöltik a polcokat
Így dolgoznak a félautomata rendszerek a háttérben.
-
Több, mint 70 kuponnal érkezik a SPAR új kuponakciója (x)
Akár a nyaralásra készülsz, akár a nyári szünetet szeretnéd egyszerűbben és kedvezőbben megoldani, most érdemes figyelni a SPAR új kuponakciójára.







