Orbán Sándor közösségi oldalán nyugtatta meg az aggódókat, részletesen beszámolva egészségi állapotáról.
Fegyverrel, vagy annak utánzatával fenyegetve követelt pénzt ismeretlen tettes egy pénzintézet alkalmazottaitól Budapest XV. kerületében hétfő délután öt óra körül, írja a police.hu.
„A budapesti rendőrök hajtóvadászatot indítottak a XV. kerületi pénzintézet kirablója után” – írja a rendőrség. Azt írják, 17 óra körül egy ismeretlen tettes fegyverrel vagy annak utánzatával fenyegetve követelt pénzt egy pénzintézet alkalmazottaitól a XV. kerületi Kolozsvár utcában, majd a zsákmányolt pénzzel elmenekült a helyszínről.
Lövés nem dördült, nem is sérült meg senki, de a sokkos állapotban lévő alkalmazottakhoz mentőt kellett hívni. A fővárosi rendőrök azonnal lezárták a környéket, és hajtóvadászatot indítottak a rabló után.
-
Gyors, egyszerű, átlátható: digitális persely a Gránit Banktól (x)
Forintban és devizában is félre lehet tenni a vágyott célokra
-
A Gránit Bank ügyfelek közel 45 százaléka költségmentesen bankolt 2025-ben (x)
Jelentős részük pénzt is keresett bankszámlájával
-
A 2=3 akcióval a legkisebb turisztikai szereplők hitelfelvételi kedvét élénkíti a kormány (x)
2,5% kamat, állami támogatás, valódi segítség – új szintre lépett a turisztikai finanszírozás
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







