Az elmúlt napok során ismeretlen személyek — többek között a CIB Bank nevében — valótlan tartalmú szórólap útján olyan nyereményjátékot hirdettek, amelynek feltétele az ügyfél banki folyószámla azonosítójának, valamint PIN-kódjának megadása.
A CIB Bank felhívja a figyelmet, hogy nem kezdeményezett semmiféle nyereményjátékot, és elhatárolódik az akciótól. A CIB Bank ezúton hívja fel a figyelmet arra is, hogy soha, semmilyen formában nem kéri ügyfeleitől banki azonosítóik szóbeli vagy írásbeli megadását. A CIB Bank kizárólag a telefonos ügyfélszolgálatán kér(het)i ügyfeleitől a telefonos azonosító kód (TAK) bebillentyűzését, illetve a CIB Internet Bankon keresztül a jelszó beütését. Tehát a CIB Bank dolgozói semmilyen körülmények között nem kér(het)ik a kódok bemondását, vagy írott formában történő megadását.
A CIB Bank értesítette a hatóságokat, valamint ismeretlen elkövető ellen feljelentést tett a rendőrségen.
A CIB egyébként honlapján (www.cib.hu), valamint a CIB Internet Bank felületen már közölte, hogy
• semmilyen esetben nem kéri sem telefonon, sem e-mailben, sem SMS-ben az ügyfél azonosítóit, és nem is szólítja fel ezek megadására vagy megváltoztatására!
-
Karácsonyi bevásárlás: miért éri meg a Lidl mellett dönteni az ünnepek előtt?
Az ünnepi készülődés mindenkitől sok energiát és alapos tervezést igényel, ezért a Lidl célja, hogy az idei karácsonyi bevásárlást a vásárlók egyszerűen és egy helyen intézhessék.
-
Közeledik a síszezon, féláron is elérhető a Gránit Bank Platinum kártya: 50 milliós, síelésre is érvényes utasbiztosítás jár hozzá
Európa sípályáin nagyjából minden tizedik síelő szenved kisebb-nagyobb balesetet egy-egy szezonban.
-
Ez a cég ott lát lehetőséget, ahonnan más menekül: bevásárolták magukat egy borsodi zsákfalu baromfifeldolgozójába
A Pi-Pi Kft. a Demján Sándor Tőkeprogram segítségével korszerűsíti az üzemet.
-
Elektromos 4x4 városban, országúton, terepen: hol jön ki az előnye?
Mit is nyújt a négykerék-hajtás a mindennapokban az autósok számára?
-
Változó karácsonyi kosár: spórolnak a magyarok, de a menüre nem sajnálják
Egy kutatás szerint továbbra is kiemelt fontosságú az ünnep, de sokan szűkebb kerettel gazdálkodnak, visszafogják az ajándékköltést, és a megfizethető meglepetések felé fordulnak.
-
Évente tízmilliárdokat lopnak el a csalók hazai bankszámlákról – Kiderült, ki a legkönnyebb célpont
Becslések szerint 2,6 millió magyar változtatott online vásárlási szokásain, miután átverték vagy csalás célpontja lett, 40%-uk emiatt kevesebbet vásárol a neten.
-
Zsalutrend: számít a felhasznát anyagokba épített energia (x)
Fókuszban a karbonsemlegességhez hozzájáruló, csekély ökológiai lábnyommal rendelkező és igazolt adatokkal kínált építőanyagok. Ezek között rendhagyó egy 25 éves zsaluinnováció a Mevától.
-
Önálló digitális transzformációs terület a Rossmann-nál (x)
Dedikált csapattal indult el a digitális transzformáció a Rossmann Magyarországnál, az új, önálló területet Fürjes Ádám, a vállalat eddigi webshopvezetője irányítja.
-
A vásárlói élmény és az értékteremtés kéz a kézben jár az Ecofamily üzleteiben (x)
Az elmúlt években látványosan átalakultak a fogyasztói igények: a vásárlók ma már nem csupán termékeket keresnek, hanem olyan márkákat és üzleteket, amelyekkel azonosulni tudnak és amelyek valódi értéket képviselnek.








