Pénzcentrum/MTI • 2010. november 2. 16:58
Egy óriásplakát segítségével próbált munkát találni az a francia munkanélküli, akinek a 4 méter széles és 3 méter magas hirdetését egy bordeaux-i autóút mentén ragasztották ki.
A 48 éves Alain Espinosa fényképes plakátja egy önéletrajz és motívációs levél rövidített elegye, melyen feltüntette a mobiltelefonszámát is.
Mindezt végső elkeseredésében tette, miután csaknem 600 alkalommal utasították már el az álláskérelmét, pedig két évtizedes szakmai tapasztalattal bír - korábban autóipari nagyvállalatoknál dolgozott.
Az úton, amely mellett a plakátot elhelyezte, naponta mintegy harmincezer autó halad el, de a férfi eddig csak pár telefonhívást kapott, állást nem.
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 30 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,2 százalékos THM-el, havi 214 756 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni az K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a Magnet Bank és az ERSTE Bank, ahol 6,71%, a CIB Banknál 6,89%, a Raiffeisen Banknál 7%, míg az UniCredit Banknál pedig 7,29%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)