13 °C Budapest
Balatonfüred, 2022. február 16.A Miniszterelnöki Sajtóiroda által közreadott képen Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke beszédet mond a Fidesz-KDNP közös frakcióülésén Balatonfüreden 2022. február 16-án.MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán

Hamarosan megszólal Orbán Viktor és Varga Mihály: vajon mit jelentenek be?

2022. február 19. 08:33

Ma tartja hagyományos évindító eseményét a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. A rendezvényen Parragh László kamarai elnök mellett előadást tart majd Orbán Viktor és Varga Mihály is.

Szombaton tartja hagyományos Gazdasági Évnyitóját a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. A gazdaságpolitikai fórum 10 órakor kezdődik az Anantara New York Palace Budapest Hotel Róma termében.

A rendezvényen előadást tart Orbán Viktor miniszterelnök, Varga Mihály pénzügyminiszter és Parragh László a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke. A történésekről, bejelentésekről a Pénzcentrum élőben tudósít majd.

Címlapkép: Miniszterelnöki Sajtóiroda/Fischer Zoltán, MTI/MTVA

NEKED AJÁNLJUK
PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2026. április 7. 16:18
A kormánypárti Indextől nemrég távozó Linczényi Márkó is a 9 év után visszatérő Heti Hetes egyik arc...
Holdblog  |  2026. április 7. 11:16
A BB tengely második részében: a Baltikum és a Balkán országainak rangsora a háztartások fogyasztása...
ChikansPlanet  |  2026. április 3. 08:00
Franciaországban több ezer kilométernyi használaton kívüli vonatsín áll. Egy francia startup hibrid...
Összkép  |  2026. április 3. 01:31
A hazai társadalommal és gazdasággal foglalkozó tudományos és elemző munkák eredményeinek átfogó átt...
NAPTÁR
Tovább
2026. április 7. kedd
Herman
15. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
AI in Energy 2026
Átlátható adat és energia
AgroFood 2026
Élelmiszeripari konferencia május 19-én
Portfolio Investment Day 2026
Éve Signature előfizetéssel INGYENES részvétel!
Hitelezés 2026
Lakossági hitelek: fenntartható növekedés vagy túlhevülés?
Women's Money & Mindset Day 2026
Hogyan gondolkodnak a nők pénzről, kockázatról és jövőről?
EZT OLVASTAD MÁR?