Pénzcentrum • 2018. november 15. 16:30
Két terméket is visszahívnak az élelmiszerboltok. A Spar a sajátmárkás citromfű teáját vonja ki a forgalomból, míg a Lidl szalmonellával fertőzött fűszerkeverékre hívja fel a figyelmet.
A SPAR weboldalán hívja fel a figyelmet, hogy kivonja a forgalomból a következő termékét:
A tea nem felelt meg a minőségellenőrzési teszten, ezért az áruház kivonja azt a forgalomból, és egyben vissza is hívja a terméket. Az áruházba történő visszavitel során a SPAR kifizeti a termék vételárát.
A Lidl weboldalán tájékoztatja a vásárlókat, hogy a
a vételárat pedig kifizeti a vásárlóknak. A fertőzés a bolt tesztje szerint kizárólag a 12.03.2020-as minőségmegőrzési idejű és L803101-es tételszámú Mikado fűszerkeveréket illeti.
JÓL JÖNNE 3 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 3 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 64 021 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,68%), de nem sokkal marad el ettől az ERSTE Bank (THM 10,83%) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)
A tájékoztatóban felhívják a figyelmet, hogy a termék hőkezelés után nem okoz szalmonellás megbetegedést.