Fotók: ilyen hó van a hegyekben Magyarországon

Pénzcentrum2013. november 25. 08:35

Hétfő hajnalra Magyarországot is elérte a télies, helyenként havas időjárás.

Ma a csapadék többfelé válthat át havas esőbe, majd havazásba, napközben pedig hózáporok is kialakulhatnak - derül ki az időkép.hu előrejelzéséből.

Autósok százezrei veszélyben a magyar utakon - KATTINTS!

Zircen éjfél körül megjelentek az első hópihék, reggelre a hegyekben már havazott. 108 km/h-s szélvihart mértek Fonyódon. A Duna vonalából, Paks és Dunaújváros között - sőt, Kecskemétről, több helyről is havas esőt jelentettek. Budapesten (Óbudán) ezekben a percekben is enyhén szállingózik a hó.

Mint az a webkamera-képekből kiderül, több helyen, például a Mátrában már havas a táj:

Ő nyert 3 milliárdot az Ötöslottón: tovább dolgozik, nem ad senkinek - KATTINTS!

LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!

A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 30 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,62 százalékos THM-el, havi 221 733 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni az K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a Magnet Bank ahol 6,71%, az UniCredit Banknál 6,78%, az Ersténél 6,82, míg a CIB Banknál 6,89%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)

Kedden még mindig többfelé lesz erős, viharos az északias szél, hózáporok kialakulására is számítani lehet. A déli területeken lesz több felhő felettünk. Hajnalban szinte mindenhol fagyhat, délután 0-5°C várható.

Szerdán szárazabb, naposabb időre van kilátás, de még többfelé erős lehet az északias szél. Hajnalban helyenként -5°C köré csökken a hőmérséklet, nappal kevéssel emelkedik fagypont fölé. Gyenge melegfronti hatásban lesz részünk.

Címkék:
utazás, havazás, időjárás,