Az otthonteremtéshez kapcsolódó új banki konstrukció a megtakarításokat a lakáshitelhez köti, így a félretett pénz közvetlenül csökkenti a kamatterheket.
Több mint 3,5 millió forintot bukhat el Király L. Norbi, aki bármelyik pillanatban elveszítheti az autóját.
Teljes kétségbeesés lett úrrá az X-Faktor felfedezettjén, amikor kezébe vette azt a levelet, amelyben az állt: vagy egy összegben kifizet egymillió forintot, hogy elveszik az autóját, amelyet három éve lízingel - írja a Bors.
Norbi tetemes összeget, havi 100 ezer forintot fizet a BMW-ért, hogy öten, biztonságban utazhassanak a fellépésekre.
- nézett maga elé Norbi.
Az énekes telefonon azonnal próbált informálódni, de nem járt sikerrel.
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 20 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,89 százalékos THM-el, havi 150 768 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni az ERSTE Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a CIB Banknál 6,89% a THM, míg a MagNet Banknál 7,03%; a Raiffeisen Banknál 7,22%, az UniCredit banknál pedig 7,29%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)
- mesélte az egykori x-faktoros. Norbi ügyvédhez fordult, de első körben a céggel próbál egyezkedni.
Milyen hitelről lehet szó?
Mivel elmondása szerint 100 ezer forintot fizet havonta, ezért valószínű, hogy a kölcsön hátralévő futamideje elég rövid. Mennyit kellene fizetnie havonta Norbinak, ha kifizetné az autó finanszírozóját egy másik kölcsönből?
Ha hitelből fizeti ki a tartozást (akár autólízingből, akár személyi kölcsönből), akkor nagyjából 12 százalékos teljes hiteldíj mutatóval (THM) számolhatunk. Egy éves futamidő mellett így 90 ezer forint körüli részletekkel számolhatna.
Hitelrobbanás Magyarországon: rég akartak ennyire eladósodni az emberek, önként sétálnak a csapdába?
Az MNB legfrissebb lakossági megtakarítási felmérése szerint javultak a magyarok anyagi helyzetükre vonatkozó várakozásai.
-
Megindult az MBH Bank részvények igénylése (x)
A lakossági befektetőket egyszerű folyamat és árkedvezmény is várja a bank részvényigénylésében.
-
Megéri-e a KKV-nak napelembe fektetnie? (x)
Energiaválság és kiszámíthatatlan költségek
-
Szigetüzem egyszerűen: megbízható Pramac megoldások (x)
A stabil energiaellátás ma már nem luxus, hanem alapfeltétel – legyen szó otthonról, vállalkozásról vagy mezőgazdasági telepről.








