Pénzcentrum • 2015. június 20. 10:01
Kihúzták az Eurojackpot 25. heti nyerőszámait. Mivel telitalálat ezúttal sem volt, így az I. nyerőosztály várható nyereménye tovább halmozódik, a jövő héten már bruttó 19 millió euróért izgulhatunk.
Az Eurojackpot nyerőszámai a 25. játékhéten (a június 19-én tartott sorsoláson) emelkedő számsorrendben a következők:
12; 14; 20; 21; 39; 5; 10
KATTINTS! Így trükköznek a plázákban: elindultak a nyári leárazások
A Szerencsejáték Zrt. honlapján található tájékoztatás szerint a legmagasabb nyerőosztályban (5+2) idehaza és külföldön sem volt telitalálat.
JÓL JÖNNE 3 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 3 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 64 021 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,68%), de nem sokkal marad el ettől az ERSTE Bank (THM 10,83%) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)
Az alacsonyabb nyerőosztályokban még 13 ezer magyar játékosnak volt szerencséje.