Félidő: 1-0
2026. szeptember 20. vasárnap 16:00
|
Szentlorinci sportpalya, Szentlorinc
Hazai kezdőcsapat
Szentlőrinc SE
Vendég kezdőcsapat
BVSC Zugló
Idővonal
Szentlőrinc SE
BVSC Zugló
Vége
Gól
Sárga lap
Sárga lap
Sárga lap
Gól
Második sárga lap
Sárga lap
Félidő
Gól
Sárga lap
Sárga lap
Kezdőrúgás
Trend
Szentlőrinc SE
BVSC Zugló
Statisztikai adatok
Szentlőrinc SE
BVSC Zugló
47
Labdabirtoklási arány
53
77
Támadások
123
40
Veszélyes támadások
88
5
Kaput eltaláló lövések
5
2
Kaput elkerülő lövések
10
1
Szögletek
11
2
Sárga lapok
4
1
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
0
Blokkolt lövések
0
Forma
Szentlőrinc SE
Duna-Tisza-Szentlőrinc SE 2-0 (1-0)
2026.09.05
2026.09.05
Szentlőrinc SE-FC Ajka 0-1 (0-1)
2026.08.30
2026.08.30
Soroksár-Szentlőrinc SE 3-2 (2-2)
2026.08.23
2026.08.23
Szentlőrinc SE-Csákvári TK 3-2 (3-1)
2026.08.16
2026.08.16
Szentlőrinc SE-Nagykanizsai TE 1866 1-0 (0-0)
2026.08.09
2026.08.09
Szentlőrinc SE-Karcagi SE 0-0 (0-0)
2026.07.26
2026.07.26
BVSC Zugló
BVSC Zugló-Nagykanizsai TE 1866 0-1 (0-1)
2026.09.05
2026.09.05
Diósgyőr VTK-BVSC Zugló 0-2 (0-1)
2026.08.29
2026.08.29
BVSC Zugló-Karcagi SE 1-4 (1-1)
2026.08.22
2026.08.22
Mezőkövesd-BVSC Zugló 1-0 (1-0)
2026.08.15
2026.08.15
BVSC Zugló-Kecskeméti TE 0-1 (0-0)
2026.08.08
2026.08.08
BVSC Zugló-Kazincbarcika 0-0 (0-0)
2026.07.25
2026.07.25
Egymás elleni eredmények
2026. április 26.
Szentlőrinc SE - BVSC Zugló
2-0 (1-0)
2025. november 2.
BVSC Zugló - Szentlőrinc SE
2-1 (0-1)
2025. március 9.
Szentlőrinc SE - BVSC Zugló
1-0 (0-0)
2024. augusztus 25.
BVSC Zugló - Szentlőrinc SE
1-1 (0-1)
2023. szeptember 17.
Szentlőrinc SE - BVSC Zugló
0-0 (0-0)
2023. június 4.
Szentlőrinc SE - BVSC Zugló
1-2 (0-0)
2023. május 28.
BVSC Zugló - Szentlőrinc SE
0-0 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (7 meccs)
Győzelem
Szentlőrinc SE:
2 (28.6%)
BVSC Zugló:
2 (28.6%)
Döntetlen:
3 (42.9%)
Gólok
Szentlőrinc SE:
6
BVSC Zugló:
5
Gólkülönbség: 1
Hazai győzelem
Szentlőrinc SE:
2
BVSC Zugló:
1
Vendéggyőzelem
Szentlőrinc SE:
0
BVSC Zugló:
1
