A Pénzcentrum turisztikai interjúi megmutatják, hogyan változtak az utazási szokások 2025-ben.
Tovább tart a mindent látó traffipaxok tesztüzeme, mert szoftverfrissítést végzett az eszköz szállítója. A tesztüzem ideje alatt a rendőrség nem bírságol.
Meghosszabbították a Komplex Közlekedési Ellenőrző Pontok tesztüzemét, mert az eszköz szállítója szoftverfrissítés hajtott végre. Ezért további ellenőrzésekre van szükség- jelentette be az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata.KATTINTS! TOP 9: ezért büntet az új szupertraffipax - itt a lista
Az első 160 változtatható helyű kamera alkalmas forgalomszámlálásra, rendszámfelismerésre és a sebességtúllépést is ellenőrzi, a későbbiekben pedig a tilos jelzésen való áthaladást, és a záróvonal átlépését is figyelni tudják. Egyelőre a tesztüzem alatt a rendőrség nem bírságol.
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
Ajánlatunk
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.
Utazás legolvasottabb
3
KONFERENCIA
Tovább
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2025. december 31. 21:46

Pénzcentrum | 2025. december 31. 19:30

Agrárszektor | 2025. december 31. 19:32





