Informatikai rendszerátállás miatt néhány órán át nem lehet majd útdíjegyenleget feltölteni, jegyet vásárolni, és nem mindenhol lehet majd e-matricát venni.
A többség számára emelkedett a mobilparkolás díja az új, központosított rendszer bevezetésével. Legrosszabbul a Vodafone ügyfelei jártak - íjra a Népszabadság.
Hiába ígértek olcsóbb mobilparkolást a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. szakemberei, a többségnek drágult a szolgáltatás díja. Ugyanis hiába kevesebb a most előírt 50 forintos kényelmi díj a korábbi 75-nél, de ezt csak akkor veheti igénybe az autós, ha a sokféle mobilfizetési módszer közül olyat választ, amelyben közvetlenül az állami cégtől veszi igénybe a szolgáltatást, vagy a Barion alkalmazását használja telefonján. Ezekben az esetekben egyébként csak az előre feltöltött egyenleg terhére lehet parkolni.
Habár az előre feltöltős parkolásra az EME Zrt. régi rendszerében is volt lehetőség, a tapasztalatok szerint már akkor sem szerették ezt a megoldást az autósok. Ennél sokkal népszerűbb az SMS-parkolás. És hiába használja ezt az autósok 90 százaléka, éppen ez drágult meg az új rendszer bevezetésével.
A legjobban a Telekom ügyfelei jártak, nekik 75 forintot kell fizetniük, a Telenor 99 forintot, míg a Vodafone 115 forintot számol fel kényelmi díjként.
-
Húsz évre bebiztosították magukat: így juthat fix áron zöldáramhoz ez az ipari óriásvállalat
Tóth Zoltánt, az E.ON EIS (Energy Infrastructure Solutions) megoldásértékesítési osztályvezetőjét kérdeztük.
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.








