A kapitányság előtt gyújtották fel egy rendőr autóját Budapest mellett: ki és mit akart neki üzenni?
Az ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki felgyújtotta egy rendőr autóját a Gödöllői Rendőrkapitányság előtt.
Két hónapos akciósorozat végén több mint 9 tonna hamis gyógyszert foglaltak le hat kelet-afrikai országban. A nyomozás során eddig 80 embert tartóztattak le.
Jól megszervezett és alapos nyomozás zárult le hat kelet-afrikai országban a WHO felügyelete alatt. A helyi rendőri szervek 300 helyszínt kutattak át hamis gyógyszerek után. A felderítés sikeres volt, hiszen több mint 9 tonna gyógyszert foglaltak le Ugandában, Burundiban, Kenyában, Ruandában, Tanzániában és Zanzibárban - tájékoztat a Hamisítás Elleni Nemzeti Testület.
A lefoglalt hamis gyógyszerek között találtak malária elleni gyógyszereket, különféle vakcinákat és antibiotikumokat. Az Interpol szerint a hat ország képviselői már jövő héten találkoznak Zanzibáron, hogy megvitassák a hatékonyabb fellépést a kontinenst elárasztó hamis gyógyszerek ellen.
Az ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki felgyújtotta egy rendőr autóját a Gödöllői Rendőrkapitányság előtt.
Egyetlen applikációban kezelhetők a különböző bankszámlák.
A devizapiac a globális pénzügyi rendszer egyik legnagyobb és leggyorsabban mozgó terepe. Megértése alapos felkészülést, kockázattudatosságot és fegyelmezett döntéshozatalt igényel.


