Pénzcentrum • 2014. március 14. 18:00
Szombatra esik március 15-e, a legtöbb lottózó zárva tart szombaton.
Talán sokan elfelejtették, hogy holnap ünnepnap van, ezért nem csak a boltok, hanem a lottózók is zárva tartanak. Ez különösen azért fontos, mert a 3 milliárd feletti nyeremény miatt jelentősen megnőtt a játékosok száma is.
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint lottózói március 15-én, szombaton, zárva tartanak.
Az online rendszer ezen a napon is nyitva tart. A játékosok interneten, telefonon, SMS-ben, az OTP bankjegykiadó-automatákon, valamint az ünnepnapon is nyitva tartó értékesítőhelyeken adhatják fel játékaikat.
Változik a boltok nyitva tartása is! KATTINTS!
JÓL JÖNNE 3 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 3 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 64 021 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,68%), de nem sokkal marad el ettől az ERSTE Bank (THM 10,83%) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)