Pénzcentrum • 2011. április 17. 16:16
Kihúzták a Hatoslottó 15. heti nyerőszámait. Ezen a héten nem volt telitalálat, így a következő játékhéten a várható főnyeremény 200 millió forint lesz.
A Hatoslottó nyerőszámai a 15. játékhéten, emelkedő számsorrendben, a következők:
9, 14, 23, 25, 27, 43
Nyeremények:
Ezen a héten 6 találatos szelvény nem volt;
az 5 találatosokra egyenként 205 710;
a 4 találatosokra egyenként 5 100;
míg a 3 találatosokra egyenként 1 190 forintot fizetnek.
Jokerszám: 593287
Ezen a héten a Jokeren sem volt telitalálat. A következő játékhéten a várható főnyeremény a Jokeren 58 millió forint lesz.
NULLA FORINTOS SZÁMLAVEZETÉS? LEHETSÉGES! MEGÉRI VÁLTANI!
Nem csak jól hangzó reklámszöveg ma már az ingyenes számlavezetés. A Pénzcentrum számlacsomag kalkulátorában ugyanis több olyan konstrukciót is találhatunk, amelyek esetében az alapdíj, és a fontosabb szolgáltatások is ingyenesek lehetnek. Nemrég három pénzintézet is komoly akciókat hirdetett, így jelenleg a CIB Bank, a Raiffeisen Bank, valamint az UniCredit Bank konstrukcióival is tízezreket spórolhatnak az ügyfelek. Nézz szét a friss számlacsomagok között, és válts pénzintézetet percek alatt az otthonodból. (x)