Megszólalt Bige László a bírósági döntés után: A rajtunk lévő nyomás nem szűnt meg

Pénzcentrum2024. február 15. 08:46

Jogszerű döntés született. A mostani ítélet fényében bízom a magyar igazságszolgáltatásban - mondta Bige László miután a bíróság felmentette a vesztegetés elfogadásának vádja aló. A Nitrogénművek Zrt. tulajdonosa hozzátette: ettől még a nyomás nem szűnt meg rajta.

"Jogszerű döntés született. A mostani ítélet fényében bízom a magyar igazságszolgáltatásban, és hiszek benne, hogy még nem ment tönkre" - mondta az Agrárszektornak Bige László miután felmentette vesztegetés elfogadásának vádja alól a Debreceni Ítélőtábla. Az vált valóra, amit korábban is gondoltam – tette hozzá a Nitrogénművek Zrt. tulajdonosa.

A nagyvállalkozó nem akarta mélyebben elemezni a bírósági döntést, de újra hangsúlyozta, igazságos döntés született, amiben mindig is hitt.

Emellett a rajtunk lévő nyomás az nem szűnt meg. Ránk raktak közel évi 20 milliárdos különadót, tehát nem enyhül ránk nehezedő nyomás, amivel tulajdonképpen el szeretnénk lopni a vállalatunkat

- tette hozzá.

LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!

A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 20 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,22 százalékos THM-el, havi 143 171 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni a K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: az UniCredit Banknál 6,42%, a Magnet Banknál 6,76%, az Erste Banknál 6,78%, a CIB Banknál 6,79%, míg a Raiffeisen Banknál pedig 7%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)

Címlapkép: Bodnár Boglárka, MTI/MTVA

Címkék:
vállalkozás, bíróság, ítélet, vesztegetés, döntés, bige lászló, bige holding,