Érik a gigadugó az M7-esen: eltörölték a kamionstopot

Pénzcentrum2017. augusztus 4. 15:00

Hatalmas a hőség, ilyenkor rengetegen indulnak útnak autóval a Balaton felé, a meleg miatt azonban a kamionstopot is felfüggesztették, vagyis hatalmas tömeg várható az M7-es autópályán a hétvégén. Szerencsére akad azonban egy jó kerülőút, amellyel elfelejtetjük dugót.

A nehéz tehergépkocsik a tartós kánikula miatt, egészségvédelmi és közlekedésbiztonsági okokból augusztus 5-én és augusztus 6-án korlátozás nélkül közlekedhetnek a magyarországi utakon - írja közleményében a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium.


Nyolc kilométeres torlódás van az M7-esen

Az M7-es autópálya 64-es kilométerszelvényében Székesfehérvárnál a Balaton felé vezető oldalon három gépjármű ütközött össze, emiatt mintegy nyolc kilométeres torlódás alakult ki - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-vel.

Sipos Mónika elmondta, hogy a helyszíni szemle és a műszaki mentés ideje alatt a forgalom a belső sávon halad.

LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!

A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 20 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,22 százalékos THM-el, havi 143 171 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni a K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: az UniCredit Banknál 6,42%, a Magnet Banknál 6,76%, az Erste Banknál 6,78%, a CIB Banknál 6,79%, míg a Raiffeisen Banknál pedig 7%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)

A katasztrófavédelem elsődleges információi szerint a balesetben két ember megsérült, őket a mentők ellátják.

A hatalmas hőség miatt azonban egyébként is nagy lehet a forgalom az M7-es autópályán, hiszen rengetegen indulnak ilyenkor autóval a Balatonhoz. Aki kikerülné a hétvégén a dugót, annak érdemes lehet kipróbálni a Pénzcentrum titkos kerülőútját, ami egészen Balatonakarattyáig visz egy gyönyörű úton.

Budapest > Budaörs > Etyek > Alcsútdoboz > Vértesacsa > Lovasberény > 811-es út > Székesfehérvár > Sárszentmihály > Sárkeszi > Nádasdladány > Jenő > Füle > Balatonfőkajár

További részletekért KATTINTS IDE.

Címkék:
utazás, Balaton, dugó, időjárás, hétvége, kerülőút, kamionstop,