2027. május 29. szombat 17:00
Forma
Dinamo Zagreb II
HNK Segesta Sisak-Dinamo Zagreb II 1-3 (0-1)
2026.10.11
2026.10.11
Dinamo Zagreb II-Mladost Zdralovi 1-0 (0-0)
2026.09.25
2026.09.25
NK Dugopolje-Dinamo Zagreb II 3-2 (2-0)
2026.09.19
2026.09.19
Dinamo Zagreb II-NK Sesvete 1-2 (1-2)
2026.09.11
2026.09.11
Kustosija-Dinamo Zagreb II 0-1 (0-0)
2026.09.06
2026.09.06
HNK Vukovar 1991-Dinamo Zagreb II 2-6 (1-3)
2026.09.02
2026.09.02
HNK Orijent 1919-Dinamo Zagreb II 3-0 (2-0)
2026.08.29
2026.08.29
Bijelo Brdo-Dinamo Zagreb II 1-0 (1-0)
2026.08.23
2026.08.23
NK Dubrava
HNK Orijent 1919-NK Dubrava 2-1 (0-0)
2026.10.10
2026.10.10
NK Dubrava-Bijelo Brdo 0-1 (0-1)
2026.09.26
2026.09.26
Karlovac-NK Dubrava 0-1 (0-1)
2026.09.20
2026.09.20
NK Dubrava-Hrvace 0-0 (0-0)
2026.09.12
2026.09.12
NK Dubrava-NK Opatija 2-1 (1-1)
2026.09.06
2026.09.06
NK Dubrava-Jadran LP 1-1 (1-0)
2026.09.02
2026.09.02
NK Dubrava-NK Croatia Zmijavci 1-2 (1-0)
2026.08.28
2026.08.28
HNK Cibalia-NK Dubrava 2-1 (2-1)
2026.08.22
2026.08.22
Egymás elleni eredmények
2022. május 2.
Dinamo Zagreb II - NK Dubrava
3-1 (1-0)
2021. október 30.
NK Dubrava - Dinamo Zagreb II
3-0 (1-0)
2021. április 2.
NK Dubrava - Dinamo Zagreb II
3-1 (1-0)
2020. szeptember 27.
Dinamo Zagreb II - NK Dubrava
1-0 (1-0)
2019. november 3.
Dinamo Zagreb II - NK Dubrava
1-1 (0-0)
2019. augusztus 3.
NK Dubrava - Dinamo Zagreb II
1-2 (0-2)
2019. augusztus 2.
NK Dubrava - Dinamo Zagreb II
0-0 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (7 meccs)
Győzelem
Dinamo Zagreb II:
3 (42.9%)
NK Dubrava:
2 (28.6%)
Döntetlen:
2 (28.6%)
Gólok
Dinamo Zagreb II:
8
NK Dubrava:
9
Gólkülönbség: -1
Hazai győzelem
Dinamo Zagreb II:
2
NK Dubrava:
2
Vendéggyőzelem
Dinamo Zagreb II:
1
NK Dubrava:
0
