Kitálaltak a gyorséttermi dolgozók: ezt ne rendeld soha többet

Pénzcentrum2016. június 11. 17:07

Mi az, amit soha ne rendeljünk egy gyorsétteremben? Korábbi alkalmazottak meséltek a tapasztalataikról a Reddit közösségi oldalon. Ezekből a vallomásokból gyűjtöttünk most össze néhányat.

McDonald's

"Amikor a McDonaldsban dolgoztam, akkor nálunk a grillen sütött csirkemell akár órákig is állhatott. Egyszer mikor épp befejeztem a 4 órás műszakomat, akkor jöttem rá, hogy elfelejtettem kidobni a régi grillezett csirkéket (egy melegítőben várnak a húsok arra, hogy eladják őket - a szerk.) és újakat készíteni helyettük, mert senki nem rendelt belőle. Ráadásul az óra, ami jelzett volna, hogy cserélni kell a csirkéket éppen tönkrement."

Subway

A korábbi Subway dolgozók vallomásai közül kettőt is kiválasztottunk:

  • "A Subway-ben a "kemencében sült csirke" valójában egy mikróban készül."
  • "A tonhalas szendvics 80 százalékban majonéz."

Burger King

"Soha ne rendelj sült csirkét és vega burgert. Mivel ezek senkinek nem kellenek, ezért képesek akár órákig is állni, és kiszáradt szemét lesz belőlük. De emiatt érdemes kerülni a ropogós csirkefalatokat és a halas ételeket is."

Starbucks

"A Frappuccino 99 cukor, zsiradék és üres kalória, a többi meg instant kávé. Az instant kávét vízzel összekeverjük és ehhez jön hozzá még a zsíros tej, a szirupok, az állományjavító és a tejszínhab - semmi tápláló nincs benne. Még a sima Frappuccino is csaknem 500 kalória."

JÓL JÖNNE 3,3 MILLIÓ FORINT?

Amennyiben 3 300 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 70 324 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,61%), de nem sokkal marad el ettől az UniCredit Bank 71 484 forintos törlesztőt (THM 11,39%) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)

(Forrás: countryliving, mashable)

 

Facebook beágyazás
https://www.facebook.com/penzcentrum/posts/10154252781038762:0

Címkék:
vásárlás, gyorsétterem, dolgozó, rendelés,