Pénzcentrum • 2019. november 19. 07:59
Sapka? Sál? Rövidgatya? Strandpapucs? Hiába nézel ki az ablakon, mégsem tudod eldönteni, mit vegyél fel ma? Segítünk! Ilyen időjárásra készülj most kedden (2019.11.19).
Nem tudod, mit vegyél fel reggel? Kíváncsi vagy várható-e csapadék, illetve mire számíthatsz, ha autóba ülsz? Esetleg a napi orvosmeteorológiai előrejelzés, pollen és UV helyzet is érdekel? Itt a Pénzcentrum napi időjárásjelentése:
36 órás előrejelzés
Kedd reggelre helyenként a Dél-Dunántúlon, nagyobb területen északon és keleten képződhet sűrű köd, amely északkeleten csak lassan oszlik fel. Délelőtt még több helyen kisüthet a nap, majd megnövekszik a felhőzet, de csapadék nem várható. A Dunántúlon és a középső tájakon átmenetileg feltámad a délkeleti szél. Hajnalban 1-7 fok várható, északkeleten néhol gyenge fagy lehet, napközben 10-17 fokig melegszik a levegő.
Szerdán ismét többfelé eshet, keleten, északkeleten késő délutánig viszont száraz idő várható. A keleties szelet helyenként élénk, néhol erős lökések kísérhetik. Hajnalban 4-10, délután 10-18 fok várható.
Közlekedésmeteorológiai jelentés
Kedden helyenként a Dél-Dunántúlon, nagyobb területen északon és keleten képződhet sűrű köd, amely északkeleten csak lassan oszlik fel és jelentősen csökkenti a látástávolságot. A Dunántúlon és a középső tájakon átmenetileg élénk délkeleti szél csökkentheti a járművek menetstabilitását. Balesetmentes közlekedést kívánunk!
Orvosmeteorológiai jelentés
Kedden frontmentes lesz időjárásunk. A hajnali, reggeli órákra többfelé ködössé válik a levegő, a nyirkos, hideg reggeli órákban felerősödhetnek a reumatikus és ízületi fájdalmak, amelyek északkeleten tartósak lehetnek. Csapadék nem várható, de napközben egyre többfelé megnövekszik a felhőzet és a borongós idő negatív hatással lehet a hangulatra, közérzetre. Továbbra is fordítsunk figyelmet immunrendszerünk erősítésére! Fogyasszunk sok zöldséget, gyümölcsöt, C-vitaminban gazdag ételeket!
NULLA FORINTOS SZÁMLAVEZETÉS? LEHETSÉGES! MEGÉRI VÁLTANI!
Nem csak jól hangzó reklámszöveg ma már az ingyenes számlavezetés. A Pénzcentrum számlacsomag kalkulátorában ugyanis több olyan konstrukciót is találhatunk, amelyek esetében az alapdíj, és a fontosabb szolgáltatások is ingyenesek lehetnek. Nemrég három pénzintézet is komoly akciókat hirdetett, így jelenleg a CIB Bank, a Raiffeisen Bank, valamint az UniCredit Bank konstrukcióival is tízezreket spórolhatnak az ügyfelek. Nézz szét a friss számlacsomagok között, és válts pénzintézetet percek alatt az otthonodból. (x)
Hójelentés
Enyhe november. Folytatódik az átlagosnál enyhébb idő, legközelebb szerdán várható sokfelé eső.