Hivatalos! Új szerencsejátékot vezetnek be Magyarországon

Pénzcentrum2024. február 27. 16:40

Közel 20 évvel a legutóbbi magyar fejlesztésű lottó bevezetése és 10 esztendővel az Eurojackpot hazai megjelenése után új szerencsejátékot vezetnek be Magyarországon.

Majdnem 20 évvel a legutóbbi magyar fejlesztésű lottó bevezetése és 10 esztendővel az Eurojackpot hazai megjelenése után új szerencsejátékkal jelentkezik a Szerencsejáték Zrt. - derült ki egy sajtómeghívóból, amelyet a Pénzcentrumnak is megküldtek.

További részleteket nem árultak el, a leleplezés jövő hétfőn (március 4.) lesz.

19 év után ezen a napon váltunk valóra ismét egy álmot

- áll a meghívóban, amely szerint az eseményen felszólal Mager Andrea, a Szerencsejáték Zrt. elnök-vezérigazgatója, illetve Dr. Uszkay-Boiskó Sándor, a Szerencsejáték Zrt. stratégiai igazgatója is.

JÓL JÖNNE 2 MILLIÓ FORINT?

Amennyiben 2 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 42 386 forintos törlesztővel a Raiffeisen Bank nyújtja (THM 10,35%), de nem sokkal marad el ettől a CIB Bank (THM 11,29%-ot) és a MagNet Bank (THM 11.68%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)

Az eseményen a Pénzcentrum is részt vesz, amint több információ lesz az új játékról, közöljük.

Címlapkép: Róka László, MTI/MTVA 

Címkék:
lottó, hatoslottó, Ötöslottó, szerencsejáték, eurojackpot, luxor, lottósorsolás, szórakozás, szerencsejáték zrt, ötös lottó, hatos lottó, Napi Mázli,