Érdemes-e részvényeket venni? MA ESTE Portfolio Klub

Pénzcentrum2012. február 22. 08:42

2012. február 22-én, szerdán kerül sor a Portfolio.hu Klub következő rendezvényére, ahol két szakértő vendégünk, Honics István és Szabó László a hazai és nemzetközi piaci lehetőségekkel és stratégiákkal foglalkozik majd. Mit érdemes venni vagy eladni? A rendezvény szponzora: Meghívott vendégeink: Honics István, OTP Alapkezelő, befektetési igazgató; Szabó László, Concorde Alapkezelő, elnök. Időpont: 2012. február 22., szerda, 17:30-19:00 A rendezvény szponzorunknak köszönhetően ingyenes, de a részvételhez REGISZTRÁCIÓ szükséges. A helyfoglalás érkezési sorrendben történik! Tervezett témáink: - folytatódhat-e a részvénypiaci emelkedés? - venni, vagy eladni érdemes a részvényeket? - mit érdemes venni a magyar részvénypiacon? - milyen stratégiákat érdemes használni a jelenlegi piaci környezetben? - érdemes-e a kisebb hazai papírokat venni? HELYSZÍN: Ramada Plaza Hotel 1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94. View Larger Map A rendezvény szponzorunknak köszönhetően ingyenes, de a részvételhez REGISZTRÁCIÓ

2012. február 22-én, szerdán kerül sor a Portfolio.hu Klub következő rendezvényére, ahol két szakértő vendégünk, Honics István és Szabó László a hazai és nemzetközi piaci lehetőségekkel és stratégiákkal foglalkozik majd. Mit érdemes venni vagy eladni?

A rendezvény szponzora:


Meghívott vendégeink:

Honics István, OTP Alapkezelő, befektetési igazgató;
Szabó László, Concorde Alapkezelő, elnök.

Időpont:

2012. február 22., szerda, 17:30-19:00

A rendezvény szponzorunknak köszönhetően ingyenes, de a részvételhez REGISZTRÁCIÓ szükséges.
A helyfoglalás érkezési sorrendben történik!

Tervezett témáink:

Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!

A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)

- folytatódhat-e a részvénypiaci emelkedés?
- venni, vagy eladni érdemes a részvényeket?
- mit érdemes venni a magyar részvénypiacon?
- milyen stratégiákat érdemes használni a jelenlegi piaci környezetben?
- érdemes-e a kisebb hazai papírokat venni?

HELYSZÍN:
Ramada Plaza Hotel
1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.

Googlemaps beágyazás

View Larger Map

A rendezvény szponzorunknak köszönhetően ingyenes, de a részvételhez REGISZTRÁCIÓ szükséges.

Címkék:
concorde alapkezelő,