Pénzcentrum • 2015. szeptember 18. 14:27
Karbantartási és fejlesztési munkálatokat végez az Erste bank péntek estétől szombat estig. Ez időre leáll a netbank szolgáltatás.
Szünetelni fog az Erste Csoport NetBank szolgáltatása
- jelentette be a bank honlapján. A szolgáltatás leállítására azért van szükség, mert karbantartási és fejlesztési munkálatokat végeznek a bank munkatársai. Ezen kívül:
- olvasható a bank tájékoztatójában.
Az ügyfelek kényelme érdekében inkább azt javasolják, hogy a pénzügyi tranzakciókat időzítsék a korlátozás előtti vagy utáni időszakra.
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 30 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,2 százalékos THM-el, havi 214 756 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni az K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: a Magnet Bank és az ERSTE Bank, ahol 6,71%, a CIB Banknál 6,89%, a Raiffeisen Banknál 7%, míg az UniCredit Banknál pedig 7,29%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)
2015. szeptember 19-én szombaton 15:00 és 21:00 időszakban az alábbi szolgáltatások viszont zavartalanul működnek:
- bankkártya-letiltás Erste TeleBankon és ERSTEBUSINESS24-en keresztül
- fizetés és vásárlás bankkártyával
- készpénzfelvétel és egyenleglekérdezés (ez működni fog, de az utolsó ismert egyenleg alapján) ATM-en keresztül
Az egyébként szombaton is nyitva tartó bankfiókok is rendelkezésére állnak.