Pénzcentrum • 2015. május 9. 09:35
Rekordnyeremény, 90 millió euró (~27 milliárd forint) kereste gazdáját ezen a héten az Eurojackpoton, telitalálat azonban ezúttal sem volt. Ez azt jelenti, hogy nem az I. nyerőosztály várható nyereménye halmozódik tovább, hanem az erre szánt pénz a következő héttől a II. nyerőosztály nyereményalapját növeli.
Az Eurojackpot nyerőszámai a 19. játékhéten (a május 8-án tartott sorsoláson) emelkedő számsorrendben a következők:
19, 31, 32, 40, 46; 8, 9
KATTINTS!
A Szerencsejáték Zrt. honlapján található tájékoztatás szerint a legmagasabb nyerőosztályban (5+2) idehaza és külföldön sem volt telitalálat.
Az alacsonyabb nyerőosztályokban viszont közel 20 ezer magyar játékosnak volt szerencséje.
JÓL JÖNNE 3 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 3 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 63 632 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,39%), de nem sokkal marad el ettől a K&H Bank (THM 10,82%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)
A hazai lottójátékokhoz képest az Eurojackpot különlegessége, hogy ha a főnyereménye eléri a bűvös 90 millió eurós határt (és nincs nyertes), azután nem az I. nyerőosztály várható nyereménye halmozódik tovább, hanem az erre szánt pénz a következő héttől a II. nyerőosztály nyereményalapját növeli.