Pénzcentrum • 2025. augusztus 4. 14:51
A Paks a Fiorentinával, míg az ETO FC a Rapid Wien vagy a Dundee United együttesével találkozhat a Konferencialiga rájátszásban, ha előbb túljutnak ukrán és svéd ellenfelükön. Amennyiben a magyar együttesek továbbjutnak, a rájátszás első mérkőzését hazai pályán vívhatják.
Hétfő kora délután a svájci Nyonban, az UEFA központjában kisorsolták a Konferencialiga rájátszásának párosításait.
Bár a két még versenyben lévő magyar csapat, a Paks és az ETO FC Győr előtt még hátravan a selejtező harmadik fordulója, már ismert, kik várnak rájuk a továbbjutás esetén: a Paks a Fiorentinával, míg az ETO FC a Rapid Wien vagy a Dundee United együttesével találkozhat a rájátszásban. Amennyiben a magyar együttesek továbbjutnak, a rájátszás első mérkőzését hazai pályán vívhatják.
A jelenlegi párosítások szerint a Paks az ukrán Polisszja Zsitomirral, az ETO FC pedig a svéd AIK csapatával csap össze a selejtező harmadik körében. Az első mérkőzésekre ezen a héten csütörtökön kerül sor, a visszavágókat pedig augusztus 14-én rendezik.
Címlapkép: Vasvári Tamás, MTI/MTVA