Április végéig csak engedéllyel hagyhatja el tartózkodási helyét, és nyomkövetőt köteles viselni Bige László. A gyanú szerint több mint 800 millió forint vesztegetési pénzt fogadott el úgy, hogy eközben közel 2 milliárd forinttal károsította meg saját cégét. A
Bűnügyi felügyeletet rendelt el a Nyíregyházi Járásbíróság Bige Lászlónak: a vesztegetés és hűtlen kezeléssel gyanúsított milliárdos április végéig csak engedéllyel hagyhatja el tartózkodási helyét, és nyomkövetőt köteles viselni, írja a Magyar Nemzet.
Bigét decemberben vették őrizetbe a rendőrök, mert a gyanú szerint több mint 800 millió forint vesztegetési pénzt fogadott el úgy, hogy eközben közel 2 milliárd forinttal károsította meg saját cégét. A milliárdos üzletember ellen már folyik egy hasonló eljárás, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Főügyészség 135 millió forintos vesztegetéssel vádolta meg, és börtönbüntetés kért, amit felfüggesztettel megúszhat, ha elismeri bűnösségét.
Címlapkép: Getty Images
TÍZEZREKET SPÓROLHATSZ BANKVÁLTÁSSAL!
A bankszámla
mindennapi életünk része. A munkabér, nyugdíj, ösztöndíj jellemzően
bankszámlára érkezik. Segítségével kényelmesen intézhetjük a
pénzügyeinket, akár otthonról is. Ahhoz azonban, hogy bankszámlád
valóban azt nyújtsa, amire szükséged van, körültekintően kell választanod. Mielőtt kiválasztanád bankszámládat, nézz szét a Pénzcentrum megújult bankszámla kereső kalkulátorában! Állítsd be a személyes preferenciáidat, és versenyeztesd a pénzügyi szolgáltatókat, hiszen a megalapozott döntés a Te érdeked! Egy testre szabott bankszámlával a költségeken is rengeteget spórolhatsz! (x)
![]() |
Private Investor Day 2021Mibe fektessünk 2021-ben? Tippek, elemzések, befektetési ötletek profiktól, Neked |