2018. január 17. szerda Antal, Antónia

Munkatársat keres a Pénzcentrum

Magyarország vezető lakossági pénzügyi portálja, a Pénzcentrum komoly szakmai ambíciókkal rendelkező munkatársat keres

SZERKESZTŐ-ÚJSÁGÍRÓ

munkakör betöltésére.

Munkakör:

  • Összeállítások, elemzések készítése a magyar gazdaság minden területéről
  • Interjúk készítése
  • Adatbázisok karbantartása

Elvárások:

  • Elhivatottság
  • Terhelhetőség
  • Gazdasági, pénzügyi alapismertek
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzési képesség
  • Jó íráskészség, biztos billentyűkezelés
  • Biztos nyelvtudás (főként angol)
  • Word, excel, internet felhasználói szintű ismerete (legalapvetőbb excel függvények és grafikonok készítésének ismerete alapkövetelmény)

Előnyt jelent:

  • (Gazdasági) újságírói gyakorlat előnyt jelent

Juttatások:

  • Szakmai elismerés a hazai piacon a Pénzcentrum csapatának tagjaként
  • Attraktív bérezési struktúra
  • További szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye:

  • A Pénzcentrum szerkesztősége (1033, Budapest, Polgár u. 8-10.)

Munkavégzés ideje:

  • Teljes munkaidő, távmunkára nincs mód.

A jelentkezőktől önéletrajzot az allas@penzcentrum.hu e-mail címre várunk.

Ezt olvastad már?
11
22
33
 Kedvelem az oldalt

A címlapról ajánljuk

Feliratkozom a hírlevélre!

Ezek az országok a világ legnagyobb sörfogyasztói

Ha sörivásról van szó, akkor a csehek verhetetlenek. Egy új tanulmány azt vizsgálta, hogy az egyes országokban mennyi sört fogyasztottak az emberek fejenként 2017 folyamán. Tavaly egy átlagos cseh 137,38...

Fogadjunk, hogy eddig te sem így használtad az alufóliát

A konyha a mindennapi életünk része, sokan mégis esve-kelve mozognak benne. Úgyhogy senkinek sem árthat egy kis felokosítás. Az alufólia például csodákra képes, de azért a bikinis sütemények is megérnek...
NÉPSZERŰ
FRISS

Interspar

01.18-01.24
Országos

Spar

01.18-01.24
Országos

Auchan

01.18-01.24
Országos

Interspar

01.11-01.17
Budapest

Spar

01.11-01.17
Országos

Aldi

01.11-01.17
Országos

Auchan

01.11-01.17
Országos

Tesco

01.11-01.17