Bejelentkezés

Felhasználói név:
Jelszó:
  Mégsem
regisztráció elfelejtettem a jelszavamat
2016. június 26. vasárnap János, Pál
Hírek » Karrier

Figyelem! Munkatársat keres a Pénzcentrum

Magyarország vezető lakossági pénzügyi hírportálja munkatársat keres.

Magyarország vezető lakossági pénzügyi portálja, a Pénzcentrum komoly szakmai ambíciókkal rendelkező munkatársat keres

SZERKESZTŐ-ÚJSÁGÍRÓ

munkakör betöltésére.

Munkakör:

  • Összeállítások, elemzések készítése a lakossági pénzügyek minden területéről
  • Interjúk készítése
  • Adatbázisok karbantartása

Elvárások:

  • Elhivatottság
  • Terhelhetőség
  • Gazdasági, pénzügyi alapismertek
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzési képesség
  • Jó íráskészség, biztos billentyűkezelés
  • Biztos nyelvtudás (főként angol)
  • Word, excel, internet felhasználói szintű ismerete (legalapvetőbb excel függvények és grafikonok készítésének ismerete alapkövetelmény)

Előnyt jelent:

  • Gazdasági újságírói gyakorlat

Juttatások:

  • Szakmai elismerés a hazai piacon a Pénzcentrum csapatának tagjaként
  • Attraktív bérezési struktúra
  • További szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye:

  • A Pénzcentrum szerkesztősége (1033, Budapest, Polgár u. 8-10.)

Munkavégzés ideje:

  • Teljes munkaidő, távmunkára nincs mód.
A jelentkezőktől önéletrajzot a nagybalint@penzcentrum.hu e-mail címre várunk.

Még nincs hozzászólás - Legyél te az első!
Ezt olvastad már?
11
22
33
 Kedvelem az oldalt

A címlapról ajánljuk

Nem tudod hova utazz? Ezek most a legmenőbb úticélok
Nem is kell nagyon messzire menni a legjobb helyekért.

Feliratkozom a hírlevélre!

Mennyi sört iszunk meg egy évben?

Világszerte szépen fogy a sör az olyan sportrendezvények idején, mint az Eb, de az időjárásnak is nagy szerepe van abban, hogy mennyi sört iszunk. Az egy főre jutó sörfogyasztás Magyarországon az elmúlt...

Készíts filléres és egészséges finomságot az esti meccsre

Hamarosan a belgák ellen lépnek pályára a magyar focisták az Eb nyolcaddöntőjében. Ha ti is otthon nézitek a meccset, akkor most mutatok egy ötletet, milyen filléres finomsággal készülhettek a szurkolásra. Mi...

NÉPSZERŰ
FRISS

  Ajánlatunk