A kapitányság előtt gyújtották fel egy rendőr autóját Budapest mellett: ki és mit akart neki üzenni?
Az ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki felgyújtotta egy rendőr autóját a Gödöllői Rendőrkapitányság előtt.
Akár harminc százalékkal is csökkent a kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás átlagdíja, így az elmúlt évekhez viszonyítva a díjbevétel is számottevően alacsonyabb lesz - írja a Magyar Hírlap. Az alacsony árszint a biztosítók szerint ugyanakkor nem sokáig tartható fenn.
A lapnak Urbanovszky István, a Magyar Biztosítók Szövetsége Gépjármű-biztosítási Tagozatának tagja elmondta: a kötelezőfelelősségbiztosítás-állományon belül jelentősen megnövekedett az éves díjfizetési ütemet választó ügyfelek száma. Ebből következik, hogy az első negyedéves díjbevétel magasabb, mint a többi időszaké, hiszen a legtöbb esetben az egész évre szóló díjat ekkor fizetik ki az ügyfelek.
A szakember szerint a mostani alacsony árszintet hosszú távon nem lehet fenntartani, mivel a díjak nem tudják majd fedezni a károkat és a költségeket. Ugyanakkor kissé csökkent a biztosítatlan járművek száma az elmúlt években, az arányuk két és fél százalékra tehető.
Az ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki felgyújtotta egy rendőr autóját a Gödöllői Rendőrkapitányság előtt.
Egyetlen applikációban kezelhetők a különböző bankszámlák.
A devizapiac a globális pénzügyi rendszer egyik legnagyobb és leggyorsabban mozgó terepe. Megértése alapos felkészülést, kockázattudatosságot és fegyelmezett döntéshozatalt igényel.


